19 آوریل, 2024
آموزش بلاک کردن افراد در اینستاگرام

آموزش بلاک کردن افراد در اینستاگرام

آموزش بلاک کردن کامل فرد در اینستاگرام

با بلاک کردن یک کاربر دسترسی وی را به پروفایل خود غیرممکن می‌سازید. با این حال ممکن است شخص پروفایل دیگری درست کند و دوباره مزاحم شما شود. اینستاگرام اخیرا قابلیت جدیدی را معرفی کرده است که با آن می‌توانید به بلاک شخص و اکانت‌‌های احتمالی جدید او در اینستاگرام بپردازید. در این مطلب از فایل دی نحوه بلاک در اینستاگرام به این شیوه را آموزش می‌دهیم. با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

چگونه یک نفر را در اینستاگرام بلاک کنیم؟

برای بلاک کردن در اینستاگرام کافی است به پروفایل کاربر بروید. سپس روی منوی سه نقطه‌ای که در بالا و سمت راست صفحه Instagram قرار دارد، بزنید. حال از منوی باز شده گزینه Block را انتخاب کنید.

پیامی نمایش داده می‌شود. در جواب آن نیز Block را بزنید.

بلاک کردن پروفایل های دیگر شخص در اینستاگرام

در این بخش به آموزش بلاک کامل شخص در اینستاگرام می‌پردازیم. قابلیت جدیدی به Instagram اضافه شده است که در آن می‌توانید نه تنها پروفایل حال حاضر یک کاربر را بلاک کنید، بلکه سایر پروفایل‌های وی به همراه پروفایل‌هایی که ممکن است در آینده بسازد هم بلاک خواهد شد.

برای بلاک پروفایل اینستاگرام به صورت کامل، به پروفایل کاربر بروید. سپس روی منوی سه نقطه‌ای بزنید. حال گزینه Block را از منو انتخاب کنید. سپس دو گزینه دیگر برایتان نمایش داده می‌شود. گزینه Block this person and any new accounts they may create (بلاک کردن این شخص و تمام اکانت هایی که احتمالا خواهد ساخت) را انتخاب کنید تا تمامی اکانت‌های آن کاربر بلاک شود.

اینجا بخوانید >> آموزش ذخیره لایو دیگران در اینستاگرام

نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که این قابلیت بسیار جدید است و زمان می‌برد تا تمامی اکانت‌ها به آن دست پیدا کنند. در نتیجه، ممکن است در اینستاگرام شما چنین گزینه‌ای وجود نداشته باشد. بهتر است اینستاگرام خود را آپدیت کنید تا این گزینه فعال شود. با این حال، با وجود آپدیت کردن هم ممکن است این گزینه را نداشته باشید و در این صورت باید صبر کنید تا این قابلیت برایتان فعال شود.

آموزش بلاک کردن افراد در اینستاگرام

آموزش بلاک کردن افراد در اینستاگرام

آموزش نحوه بلاک در اینستاگرام: بلاک کردن پیام‌های زننده و آزاردهنده

قابلیت جدید دیگر اینستاگرام این است که می‌توانید دایرکت‌ها و پیام‌های زشت را فیلتر کنید و پیام‌هایی که دارای اموجی یا کلمات خاصی هستند، برایتان نمایش داده نشوند. این پیام‌ها وارد بخشی خواهند شد و شما می‌توانید این بخش را نادیده بگیرید و باز نکنید. علاوه بر این، آن کاربر نیز متوجه بلاک شدن پیام‌هایش از جانب شما نخواهد شد.

برای جلوگیری از دریافت پیام‌های زننده و زشت و بلاک کردن در اینستاگرام، به Settings و سپس Privacy & Safety بروید. سپس Hidden Words را انتخاب کنید و سپس روی Hide Messages Requests بزنید تا قابلیت فیلتر کردن پیام فعال شود. پیشتر، اینستاگرام این قابلیت را برای کامنت فعال کرده بود. با فعال کردن این گزینه، این قابلیت برای کامنت هم فعال می‌شود.

 

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *