17 ژوئن, 2024

پرطرفدار ترین خواننده های ایرانی در اینستاگرام

پرطرفدار ترین خواننده های ایرانی در اینستاگرام

این لیست خواننده هایی است که هواداران میلیونی دارد و خواننده های معروف و خوبی که در این لیست جای نگرفته اند؛ نتوانسته اند در اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را به بالای 1 میلیون برسانند. همانطور که می دانید، داشتن بیشترین فالوور در اینستاگرام به معنای عملکرد خوب یک خواننده نیست. در ادامه لیستی از 10 خواننده که بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارند برای شما آماده کرده ایم، با ما همراه باشید. در ادامه در سایت فایل دی این لیست 10 نفره را مشاهده می کنید

10- امیر مقاره

امیر مقاره یکی از دو ستاره ای است که مکمل همند و ماکان بند را می سازند. امیر در مقابل رهام کمی بیشتر در ارتباط مستقیم با هوادارانش قرار دارد و همین باعث شده در تعداد فالوور کمی جلوتر از رهام باشد. این خواننده با اشتراک گذاشتن 67 پست در مدت زمانی کوتاهی که از تولد ماکان بند گذشته و تعداد فالوور 1 میلیون نفری توانسته در لیست 10 خواننده برتر جای بگیرد و نامش در کنار بهترین ها بدرخشد.

9- بنیامین بهادری

پرطرفدار ترین خواننده های ایرانی در اینستاگرام

یکی از خواننده های دهه هشتادی که با آهنگ دنیا دیگه مثل تو نداره و سبک و سیاق مختص به خودش در خوانندگی حسابی درخشیده و محبوب است، بنیامین بهادری است. بنیامین در طول این سال ها با حواشی زیادی دست و پنجه نرم کرده؛ از ماجرای زندگی شخصی اش گرفته تا افت و خیز آهنگ هایش. اما نکته ای که غیرقابل انکار است، محبوبیت او در خوانندگی است. این خواننده تا به امروز با به اشتراک گذاشتن 680 پست با تعداد فالوور 1 میلیون و سیصد هزار نفری در رتبه نهم لیست ما قرار دارد.

8- همایون شجریان

همایون شجریان جزو خواننده هایی است که سبک و سیاقی سنتی دارد اما در لیست 10 نفره اینستاگرامی ما قرار دارد. پسر خلف محمدرضا شجریان در حفظ سبک و سیاق پدر خط مشی خود را حفظ کرده و توانسته در این روزها که سبک های متفاوتی در رقابتند؛ با سبک سنتی بدرخشد و یکه تازی کند. این خواننده با 77 پست اشتراکی و تعداد فالوور 1 میلیون و 400 هزارتایی در رتبه هشتم خواننده های ایرانی محبوب اینستاگرامی چشم نوازی می کند.

7- بهنام بانی

بهنام بانی طی یکی دو سال گذشته با آهنگسازی حامد برادران وارد میدان شد و پایش را بر استیج موسیقی محکم کوبید. اینکه می گوییم محکم کوبید، صرفا به دلیل محبوبیت او نیست! بلکه او با پرش های مختص به خودش هم حسابی معروف شده است. البته اگر محبوبیت سیبیل های او را فاکتور بگیریم! بانی با 165پستی که به اشتراک گذاشته و تعداد یک میلیون و 500 هزارتایی در رتبه هفتم لیست ماست.

6- رضا صادقی

عمو رضای دوست داشتنی موسیقی پاپ که به مشکی پوش معروف است، در طول سالیان سال عمو رضای دوست داشتنی باقی مانده و کمتر کسی پیدا می شود که او را دوست نداشته باشد. رضا صادقی به اشتراک گذاشتن 2202 پست و تعداد فالوور 1میلیون و 600 هزارتایی در رتبه ششم لیست خواننده های ایرانی با بیشترین فالوور در اینستاگرام می درخشد.

5- فرزاد فرزین و مسیح

فزراد فرزین از آن دست خواننده هایی است که زمانی که در دهه 80 وارد مارکت موسیقی شد، با حرکات دست و بدنش حسابی معروف شد. در ادامه ادراک درست او از موسیقی و سلیقه مخاطب؛ مسیرش را ساخت و امروز که بیش از یک دهه از عمر فعالیت خوانندگی اش می گذرد، همچنان محبوب است. فرزین با 733 پست و تعداد فالوور 1 میلیون و 800 هزارتایی در رتبه پنجم لیست ما جای می گیرد.

در ادامه این لیست نام آرش می درخشد که با آهنگ هایی که با مسیح می خواند حسابی درخشیده است. آرش با 362 پستی که به اشتراک گذاشته توانسته همراه با فرزاد فرزین با فالور یک میلیون و 800 هزارتایی در رتبه پنجم لیست بدرخشد.

4- محسن یگانه

زمانی که آهنگ مشترک محسن یگانه و محسن چاووشی در دهه هشتاد با نام «نشکن دلمو» پخش شد؛ خیلی ها به آینده یگانه امیدوار بودند. امروز محسن یگانه با آهنگسازی، ترانه سرایی و صد البته خوانندگی حسابی محبوب است و امیدها را ناامید نکرده است. یگانه با 777 پست و تعداد فالوور 1 میلیون و 900 هزارتایی در اینستاگرام جزو 5 خواننده ایرانی است که می درخشد.

پرطرفدارترین صفحات اینستاگرام 2020

3- محسن چاووشی و سیروان خسروی

محسن چاووشی! همین اسم کافیست تا صدها توضیح در ذهن ما نقش ببندد. چاووشی چه زمانی که غیر مجاز به سه شنبه ها نفرین می فرستاد و چه زمانی که علی سنتوری را خواند، محبوب بود و همچنان محبوب مانده است.

سیروان خسروی هم که نیاز به معرفی ندارد. آهنگساز برجسته ای که با صدای خوبش حسابی می درخشد و پرطرفدار است. خسروی تا به امروز 865 پست با فالوورهای خود به اشتراک گذاشته است. این در حالی است که چاوشی با 67 پست در تعداد پست اشتراکی از سیروان عقب مانده است. اما تعداد فالوورهای این دو خواننده در عدد دو میلیونی می درخشد.

2- احسان خواجه امیری، محسن ابراهیم زاده و آرش

پسر ایرج؛ به تمام معنا مصداق این جمله است: پسر کو ندارد نشان از پدر!

احسان خواجه امیری در طول سال ها فعالیت در عرصه موسیقی پاپ ایرانی نشان داده که محبوبیتش را بیشتر از اینکه وام دار نام پدر باشد؛ بدهکار تلاش خود است. این خواننده با 682 پست و تعداد فالوور 2 میلیون 200 هزارتایی در رتبه دوم لیست ما قرار می گیرد.

در کتار احسان خواجه امیری دو ستاره جوان قرار می گیرند که شاید نام هایشان برایتان جالب باشد.

محسن ابراهیم زاده و آرش در این لیست در کنار قدیمی های موسیقی قرار گرفته اند. این دو جوان طی سال های اخیر وارد مارکت موسیقی ایرانی شده اند اما در این مدت زمان کوتاه توانسته اند به جایگاه قابل قبولی برسند. آرش با 21 پست و تعداد فالوور 2میلیون و 300 هزارتایی، هزار نفر بیشتر از خواجه امیری فالوور دارد و محسن ابراهیم زاده با 159 پست و فالوور دو میلیون و 100 هزارتایی نیز در این لیست می درخشند.

1- بابک جهانبخش

پرطرفدار ترین خواننده های ایرانی در اینستاگرام

پرطرفدار ترین خواننده های ایرانی در اینستاگرام

بابک جهانبخش در دهه هشتاد با آلبوم چی شده وارد مارکت موسیقی شد. انتخاب درست؛ سبک مختص به خودش و رفتار حرفه ای او باعث شد در طول سال ها مرد با احساس لقب بگیرد و بدرخشد.

 

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *