4 فوریه, 2023
مخفی کردن لایو اینستاگرام

مخفی کردن لایو اینستاگرام از دید بعضی از افراد

پنهان کردن لایو از دید بعضی از افراد

اگر شما هم از آن دسته کاربران اینستاگرام هستید که از قابلیت لایو آن استفاده می‌کنید، باید بدانید که امکان مخفی کردن لایو اینستاگرام از برخی کاربران برای شما وجود دارد. احتمالا گاهی اوقات پیش می‌آید که تمایل ندارید شخصی یا اشاخصی لایو شما را تماشا کنند. بری اینگونه مواقع مواقع اینستاگرام قابلیت پنهان کردن لایو اینستاگرام از یک فرد خاص را در اختیار شما قرار داده است. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه این کار را انجام دهید.

آموزش ذخیره لایو دیگران در اینستاگرام

نحوه مخفی کردن لایو اینستاگرام از یک اکانت
لایو گذاشتن در اینستاگرام یک قابلیت جذاب است که در سال‌های اخیر به این شبکه اجتماعی قدرتمند افزوده شده است. به کمک این قابلیت می‌توانید لحظه‌های خاص زندگی را به صورت زنده با دیگران به اشتراک بگذارید و این یک اتفاق بعضا شگفت‌انگیز و خاطره‌ساز است.

مخفی کردن لایو اینستاگرام

البته ممکن است تمایل داشته باشید که بازدیدکنندگان لایو خود را کنترل کنید و حتی دسترسی برخی از آنها را به لایو محدود کنید. به منظور هاید کردن لایو اینستاگرام برای یک نفر باید چه کاری انجام دهید؟

ابتدا وارد نرم‌افزار اینستاگرام شوید و پس از وارد کردن اطلاعات کاربری وارد حساب کاربری شخصی خود شوید. در اینجا فرض ما بر این است که شما از نسخه انگلیسی اینستاگرام استفاده می‌کنید. پس از این مرحله روی تصویر پروفایل خود بزنید. در صفحه جدید باز شده از منو پایین صفحه گزینه Live را انتخاب کنید.

سپس روی آیکون چرخ‌دنده در بالا سمت چپ صفحه بزنید.

از صفحه باز شده Camera Settings گزینه Story انتخاب کنید.

در صفحه جدید در قسمت بالای صفحه روی گزینه Hide Story From بزنید.

در صفحه جدید نام کاربری مخاطبانی را که قصد مخفی کردن لایو اینستاگرام از آنها را دارید، وارد کنید و در نهایت تیک کنار نام کاری آن را بزنید.

به این ترتیب کار مخفی کردن لایو شما از برخی کاربران به پایان می‌رسد و می‌توانید با خیال راحت لایو خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.