18 ژوئن, 2024
دربی

شایعه درباره دربی پنجشنبه!

شایعه درباره دربی پنجشنبه

همیشه پیش دربی حرف و حدیت های زیاد و شایعه های زیادی در مورد دربی بیان می شود . این بار در نشست مدیران پرسپولیس و استقلال قبل از با خبرنگاران صبح روز دوشنبه هفتم اسفند با حضور اعضای هیات مدیره و پیشکسوتان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و نیز محمد سلطانی‌فر معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در باغ زیبای تهران برگزار شد.

پس از این نشست خبری، عضو پر حرف و حدیث هیات مدیره استقلال حرف هایی زد که برخی از هواداران متعصب آبی و قرمز را به فضای سال های پیش برد.

دربی

سال هایی که بازی های گذشته پرسپولیس و استقلال پی در پی با تساوی های بدون گل برگزار می شدو هر بازی یک مهمانی فرمایشی هم ضمیمه خودش داشت

حالا برخی تیفوسی ها با برگزاری این مهمانی، دربی این بار را هم بدبینانه قضاوت می کنند. اشاره تیفوسی ها به این بخش صحبت های زمانی است.

زمانی پس از این جلسه گفت: این جلسه ما روز پنجشنبه بازی خوبی از هر دو تیم خواهیم دید، فکر می‌کنم با توجه به اینکه این بازی یکی از مسابقاتی است که برای استقلال بسیار مهم است نتیجه  طوری رقم خواهد خورد که هواداران استقلال را شاد به منزل می‌فرستد.

وی در مورد اینکه چه پیش‌بینی از نتیجه بازی پیش رو دارد تصریح کرد: قطعاً ما در دربی بازنده نیستیم و به خواست خدا برنده  در این بازی پیش رو هستیم.

 

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: نظرات علی پروین درباره 86دربی | فایل دی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *