17 ژوئن, 2024
ساخت اپل آیدی

ساخت اپل آیدی با کامپیوتر

ساخت اپل آیدی با کامپیوتر

فایل دی برای ساخت اپل آیدی مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:
1. آخرین نسخه منتشر شده آیتونز را از در صفحه آیتونر اپل دانلود کرده و روی سیستم خود نصب نمایید. دقت کنید دو نسخه 32 و 64 بیتی از این برنامه برای ویندوز موجود بوده که باید باتوجه به سیستم عامل خود یکی را انتخاب نمایید.
2. یک برنامه تغییر دهنده آی‌پی که قابلیت تغییر کشور به صورت دستی را داشته باشد، دانلود و اجرا کنید.
3. iTunes را در حالتی که برنامه تغییردهنده آی‌پی بر روی کشور آمریکا باز بوده، اجرا نمایید.
4. از نوار موجود در بخش بالا سمت راست رابط، گزینه “Music” را برگزینید و سپس بر روی “Store” کلیک کنید.
5. پس از بارگذاری کامل صفحه مربوط به فروشگاه موزیک آیتونز، از بخش سمت راست رابط، گزینه “Account” را که در سربرگ “Music Quick Links” قرار گرفته، انتخاب کنید.

6. در پنجره باز شده که مربوط به وارد کردن اطلاعات اپل آیدی است، بر روی گزینه “Create Apple ID” کلیک کنید.

7. در صفحه جدید باز شده می بایست اطلاعات پایه خود را وارد نمایید که آن ها را در ادامه توضیح می دهیم:

• Email: آدرس ایمیل خود را به صورت کامل وارد نمایید.
• Password: یک رمز عبور که می تواند 8 رقم و بیشتر باشد، انتخاب کنید. همچنین دقت کنید که رمز شما باید ترکیبی از عدد، حداقل یک حرف انگلیسی کوچک و حداقل یک حرف انگلیسی بزرگ باشد.
• Verify: در این بخش یک بار دیگر رمز عبور را وارد کنید.
• Country: در این قسمت نام کشور را United States انتخاب نمایید. (چندی پیش نیز مقاله ای راجب چگونه ناحیه کشوری را در اپل آی دی تغییر دهیم؟ در سایت منتشر شد)
• Terms & Conditions: تیک این بخش را برای موافقت با قوانین اپل بزنید.

8. پس از وارد کردن اطلاعات بالا، بر روی “Continue” کلیک کنید.
9. در صفحه باز شده می بایست اطلاعات شخصی خودتان را وارد نمایید که در ادامه به ترتیب آن ها را توضیح می دهیم:

• Title: جنسیت خود را انتخاب کنید.
• First Name: نام خود را وارد نمایید.
• Last Name: فامیلی خود را وارد کنید.
• Birthday: تاریخ تولدتان را به صورت دقیق که شامل سال، ماه و روز می شود، در این قسمت وارد کنید.
• Security informations: در این قسمت سه سوال مختلف به دلخواه خود را انتخاب کرده و پاسخ هریک را هم به طور دقیق وارد نمایید. دقت کنید این بخش برای زمانی که رمز عبور خود را فراموش می کنید، بسیار پر اهمیت است؛ بنابراین با دقت کامل سوالات و پاسخ‌شان را وارد کنید.
• Subscribe to apple emails: در صورتی که می خواهید از طرف اپل ایمیل های مربوط به اخبار جدید را دریافت کنید، تیک این قسمت را بزنید.

ساخت اپل آیدی

ساخت اپل آیدی

10. پس از وارد نمودن اطلاعات بالا بر روی “Continue” کلیک کنید.
11. در صفحه جدید باید اطلاعات مربوط به کارت بانکی و آدرس را وارد کنید. موارد موجود در این بخش را در ادامه توضیح می دهیم:

• Payment Method: این بخش نحوه فرآیند پرداختی شما را مشخص می کند. گزینه “None” را انتخاب کنید.
• در قسمت بعد می بایست آدرس دقیق را وارد نمایید. از آن جایی هم که در مراحل ابتدایی، کشور آمریکا انتخاب شد، تمامی فیلدهای موجود باید مربوط به این کشور باشند. از طرفی اپل بر روی این مرحله بسیار حساس بوده و باید اطلاعات وارد شده دقیق باشد. برای پیدا کردن آدرس صحیح اما جعلی از کشور آمریکا به همراه شماره تلفن و زیپ کد، از این a href=”http://www.fakeaddressgenerator.com/”>وبسایت FakeAddressGenerator اقدام کنید. توسط FakeAddressGenerator می توانید به همه اطلاعاتی که در این قسمت نیاز دارید، دست پیدا کنید.

12. پس از وارد کردن اطلاعات مربوط به آدرس، بر روی “Continue” کلیک کنید.
13. در این مرحله یک کد به آدرس ایمیلی که در ابتدا وارد نموده اید، ارسال می گردد و شما باید آن را در باکس موجود، وارد نمایید.
14. در آخر بر روی “Verify” کلیک کنید تا ساخت اپل آیدی شما به پایان برسد. در صورت موفقیت آمیز بودن فرآیند، با صفحه Apple ID Completed مواجه می شوید.
15. پس از ساخت اپل آیدی از همان منوی موجود که در مرحله 5 به آن اشاره کردیم و یا از طریق گزینه “Account” موجود در نوار منوی آیتونز، می توانید وارد حساب خود شوید.

آیتونز مورد استفاده در این آموزش، جدیدترین نسخه منتشر شده با ورژن 12.7.2.60 بوده که در طی فرآیند ساخت اپل آیدی، مشکل خاصی با آن نداشتیم؛ بنابراین اگر در مرحله ای با خطا مواجه شدید و یا گزینه None در بخش پرداخت برای شما وجود نداشت، بهتر است از آخرین نسخه و یا حداقل همین نسخه معرفی شده استفاده کنید. ساخت اپل آیدی توسط دستگاه های اپل و از طریق برنامه آیتنوز موجود در آن ها نیز امکان پذیر بوده و مراحل مشابهی با آنچه توضیح داده‌ایم، دارد.

 

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *