28 فوریه, 2024
حذف تبلیغات خودکار اینستاگرام

حذف تبلیغات خودکار اینستاگرام

چگونه تبلیغات پیج اینستاگرام را حذف کنیم؟

تبلیغات Instagram بر اساس علایق و فعالیت شما در این شبکه اجتماعی و فیس بوک نمایان می‌شود. حتی جستجو در گوگل هم می‌تواند روی این تبلیغات تاثیر بگذارد. گاهی یک تبلیغ چندین بار تکرار می‌شود. از طرفی هم این تبلیغات شبیه به پست‌های اینستاگرام هستند و ممکن است کاربر در لحظه‌ای فکر کند که صفحه‌ای را دنبال کرده است که یادش نمی‌آید. اگر به فکر حذف کامل تبلیغات اینستاگرام افتاده‌اید، این مطلب فایل دی را دنبال کنید.

نحوه تشخیص تبلیغات اینستاگرام از پست‌ها و استوری‌ها

تبلیغات اینستاگرام در بخش فید اصلی و استوری کاربر نمایان می‌شود و در بالای آن واژه Sponsored وجود دارد. در بخش پایین آن نیز نام برند وجود دارد. علاوه بر این، دکمه‌ای زیر پست قرار دارد که بر اساس هدف آن برند شامل یکی از موارد زیر می‌شود:

Install Now: برای تبلیغات نرم‌افزارها و موارد مربوط به اپلیکشن‌ها

Download: برای دانلود کردن

Sign Up: برای ثبت نام در سایت

Shop Now: برای خرید

Learn More: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا خدمات

حذف تبلیغات خودکار اینستاگرام

حذف تبلیغات خودکار اینستاگرام

حذف تبلیغ اینستاگرام و کسب اطلاعات درباره Ad Activity

پیش از حذف کلی تبلیغات اینستاگرام، می‌توانید نوع فعالیت خود را در این زمینه مشاهده کنید. اگر با تبلیغات مشکلی ندارید و تنها مسئله شما این است که برخی از آن‌ها را دوست ندارید و می‌خواهید تنها در زمینه خاصی تبلیغات دریافت کنید، روی عکس پروفایل خود در پایین و سمت راست برنامه بزنید. پروفایل شما نمایان خواهد شد. سپس روی منوی سه نقطه‌ای ⋮ که در بالا و سمت راست قرار دارد، بزنید. Settings را انتخاب کنید. روی Ads و سپس Ad Activity بزنید.

در این بخش می‌توانید فعالیت خود را در زمینه تبلیغات مشاهده کنید. با زدن روی Ad topics می‌توانید موضوع موردنظر خود را انتخاب کنید.

حذف تبلیغات اینستاگرام با پنهان کردن آن

اگر تبلیغاتی برایتان آزاردهنده است و مدام تکرار می‌شود، می‌توانید آن را پنهان کنید. برای حذف تبلیغات اینستاگرام روی منوی سه نقطه‌ای ⋮ که در بالا و سمت راست پست قرار دارد، بزنید. روی Hide Ad بزنید. در بخش Why are you hiding this ad? علت این که می‌خواهید آن را پنهان کنید، وارد کنید. اگر گزینه It’s inappropriate یا It’s not relevant را انتخاب کنید، میزان پخش تبلیغ بسیار کمتر خواهد شد. گزینه دیگر I see it too often است.

جلوگیری از باز شدن خودکار تبلیغات اینستاگرام با ریپورت کردن

برای حذف تبلیغات خودکار اینستاگرام روی منوی سه نقطه‌ای ⋮ که در بالا و سمت راست پست قرار دارد، بزنید. سپس Report Ad را انتخاب کنید. زیر بخش Why are you reporting this ad? دلیل ریپورت کردن را انتخاب کنید.

از این روش برای زمانی استفاده کنید که تبلیغات نامناسب، برخلاف قوانین اینستاگرام و غیراخلاقی دیده‌اید.

پیدا کردن لیست افرادی که در اینستاگرام بلاک کرده اید

حذف Shop در اینستاگرام با بلاک کردن

برای داشتن اینستاگرام بدون تبلیغات می‌توانید روی نام برند که در بالای پست قرار دارد، بزنید. سپس وارد پروفایل آن برند خواهید شد. روی منوی سه نقطه‌ای که در بالا و سمت راست پست قرار دارد، بزنید. روی Block بزنید. دو گزینه وجود دارد. گزینه اول برای زمانی است که می‌خواهید هر اکانت دیگری که توسط آن برند ساخته می‌شود هم بلاک شود. گزینه دوم نیز برای بلاک همین صفحه است. یکی را انتخاب کنید. سپس روی Block بزنید.

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *