19 May, 2021

دلارهای خانگی به بازار آمد

با اعلام جزئیات بسته جدید ارزی از شب گذشته ریزش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز نسبت به دیروز شدت بیشتری گرفته است. فعالان بازار پیش‌بینی می‌کنند با آزاد شدن خرید و فروش ارز در صرافی‌ها، حباب ارز و سکه بترکد. رئیس‌کل بانک مرکزی در اولین گفت‌وگوی رسمی خود اعلام کرد که با آزاد شدن خرید و فروش ارز و برداشتن عنوان قاچاق از این معاملات، حباب سکه کاهش می‌یابد و باید منتظر ارزان شدن سکه هم باشیم.

دلارهای خانگی به بازار آمد/ همه فروشنده شدند

گزارش میدانی خبرنگار اقتصادآنلاین از بازار ارز تهران حاکی از این است که فروشنده‌ها در بازار ارز ساعت به ساعت در حال افزایش هستند. این در حالی‌است که صرافی‌ها هنوز رسما آغاز به کار نکرده‌اند.

در این ساعت از معاملات بازار (13:45) دلالانی که دلار تلفنی (قاچاق) معامله می‌کنند قیمت دلار را حدود 9500 نگه داشته‌اند اما نرخ‌های اعلامی هم ثبات ندارد.

خرید در این بازار با احتیاط صورت می‌گیرد و همه منتظر گفتگوی زنده تلویزیونی امشب رئیس‌جمهور با مردم هستند.

رئیس‌جمهور دوشنبه شب ساعت 21:40 دقیقه به سیما خواهد آمد و گفته شده قرار است از “پاسخ به ترامپ، روابط خارجی، تا ارز و گرانی و راه حل مشکلات اقتصادی” نکات تازه‌ای اعلام کند.

کاهش شدید قیمت دلار

همچینین به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم،  در ساعات اولیه معاملات امروز بازار ارز، دلار که روز قبل با مقاومت بالای 10 هزار تومان ماند بار دیگر وارد کانال 9هزاری شده است.

البته 9 هزار و 9850 تومان قیمت اولیه ارز در بازار آزاد است؛ ضمن اینکه سکه نیز که دیروز به 3 میلیون و 500 هزار تومان رسید ولی با مقاومت به 3 میلیون و 700 هزار تومان برگشت، امروز باز هم نزولی شده و به قیمت 3 میلیون و 620 هزار تومان رسیده است.

با آزاد شدن خرید و فروش ارز، جمع دلال‌های ارزی بار دیگر در خیابان منوچهری دور هم آمده‌اند؛ هم‌اکنون در منوچهری تعداد فروشنده‌ها زیاد شده‌اند و طبق گفته فعالان بازار، ارزهای خانگی درحال ورود به بازار هستند.

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *