7 May, 2021

تلاش اپل برای حضور در بازارهای نوپا

تلاش اپل برای حضور در بازارهای نوپا

جین مانستر – یکی از تحلیلگران فعال در موسسه تحقیقاتی Loup Ventures – که درباره محصولات حوزه فناوری، فعالیت‌های گسترده‌ای دارد، به تازگی پیش‌بینی کرده است که فروشگاه‌های رسمی اپل استور تا سال ۲۰۲۳ میلادی، یعنی پنج سال آینده، رشد قابل ملاحظه‌ای خواهد کرد، به گونه‌ای که تعداد فروشگاه‌های رسمی اپل استور به عدد ۶۰۰ خواهد رسید. این در حالیست که هم‌اکنون این رقم ۵۱۱ واحد فروشگاه در جهان است و کاربران بسیاری به منظور خریداری، پشتیبانی پس از فروش و سایر خدمات محصولات اپل به آن‌ها مراجعه می کنند.

به همین دلیل تعداد کارمندان و کارکنان اپل استور در جهان که بالغ بر ۶۵ هزار نفر است، از تمامی شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی در جهان بیشتر است، به‌گونه‌ای که بعد از آن تعداد کارمندان مایکروسافت تنها 6000 نفر گزارش شده است و تفاوت فاحشی با تعداد کارمندان اپل دارد.

به عقیده برخی دیگر از تحلیلگران، اپل به سرعت در حال افزایش محبوبیت و گسترش خدماتش در سراسر جهان است و با عرضه محصولاتی جدید و متنوع سعی دارد نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران در کشورهای مختلف را به خود جلب کند.

بنابراین پیش‌بینی می‌شود فروشگاه‌های اپل استور بیش‌تر در دو کشور چین و هند که علاوه بر جمعیت بالای کاربران، از تنوع سلیقه و توان خرید گوناگونی برخوردارند، روند رو رشدی را تجربه کنند که البته در سایر نقاط جهان نیز احتمال گسترش خدمات و سرویس‌های اپل وجود دارد. به همین دلیل برآورد شده است که تعداد کارمندان مشغول در فروشگاه‌های اپل استور تا سال ۲۰۲۳ میلادی به عدد ۸۰ هزار نفر نیز برسد.

مانستر در ادامه سخنان و تحلیل خود می‌گوید: فروشگاه‌های اپل استور همواره ویترینی برای نمایش کیفیت، زیبایی، طراحی، تجربه، سهولت در استفاده و امنیت سایبری محصولاتش بوده است و گسترش روزافزون آن در بازار سایر کشورهای جهان از اهمیت به‌سزایی برخوردار است و می‌تواند در موفقیت این شرکت آمریکایی تاثیرگذار باشد.

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *