17 May, 2021
ریکاوری پیام های حذف شده واتساپ

بازیابی پیام های حذف شده واتساپ

بازیابی پیام های حذف شده واتساپ

امکان دارد از واتساپ به عنوان پیامرسان اصلی خود در موبایل استفاده می کنید، در این صورت حتما از اهمیت بکاپ گرفتن اطلاع دارید. گاها بعضی از کاربران به حدی وابستگی به واتساپ دارند که در موبایل این کاربران چندین اکانت واتساپ وجود دارد. از طرف دیگر با توجه به اینکه امروزه بسیاری از پیام های مهم از طریق پیام رسان ها منتقل می شود، ممکن است به طور سهوی یا عمدی این پیام ها را به اشتباه پاک کرده باشید، از این رو در این پست در فایل دی  به آموزش بازیابی پیامهای پاک شده واتساپ بر اساس آخرین متد های ممکن خواهیم پرداخت.

دیدن پیام حذف شده واتساپ با استفاده از بکاپ واتساپ
جهت بازگردانی عکس های پاک شده واتساپ، اگر یک چت را به صورت تصادفی حذف کرده اید، می توانید با کمک نسخه بکاپ از چت واتس اپ که هر شب به طور خودکار انجام می شود بازیابی چت های حذف شده واتساپ را انجام دهید. شما می توانید تعداد دفعات تهیه نسخه پشتیبان را به روزانه، هفتگی یا ماهانه تغییر دهید. با این حال، انتخاب روزانه بکاپ گیری روش ترجیحی متخصصان است. برای بازیابی چت های حذف شده WhatsApp، مراحل زیر را دنبال کنید:

اگر از دستگاه Android استفاده می کنید، WhatsApp را حذف کنید و دوباره آن را از Google Play نصب کنید.

با شرایط و ضوابط موافقت کنید و شماره تلفن همراه خود را به همراه کد کشور در مرحله بعدی وارد کنید.

به شما گزینه ای برای بازیابی چت ها از پشتیبان گیری ارائه می شود. روی گزینه Restore کلیک کنید و پس از آن چت های واتساپ شما بازیابی می شوند

بازیابی پیام های حذف شده واتساپ از طریق برنامه WAMR
اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با برنامه واتساپ زیاد سروکار دارید، حتما دانلود اپلیکیشن WAMR برای شما کاربردی و مفید است زیرا اگر پیامی را چه عمدا و یا چه سهوا پاک کردید با این اپ می توانید دوباره به آن دسترسی داشته باشید. اگر پیام واتساپ خود را اشتباها پاک گردید برنامه WAMR با ارسال نوتیفیکیشن آن را به شما اطلاع می دهد و شما تنها با ضربه زدن بر روی آن م یتوانید از محتوا پیام پاک شده خود شامل پیام، عکس، ویدیو و … اطلاع حاصل کنید. برنامه WAMR به صورت رایگان عرضه شده است و علاوه بر آن بستری امن را برای پیام های شما فراهم می کند.

ویژگی های برنامه WAMR عبارتند از :

حجم کم نرم افزار اندروید WAMR
رابط کاربری زیبا و آسان برای کاربران
بازگرداندن پیام های پاک شده واتساپ به آسانی
ارسال اعلان با پاک کردن پیام در واتس اپ
ایمنی بالا
رایگان بودن

ریکاوری پیام های حذف شده واتساپ

ریکاوری پیام های حذف شده واتساپ

ریکاوری پیام های حذف شده واتساپ با استفاده از برنامه +WhatsRemoved
برای بازگردانی پیام های حذف شده واتساپ می توانید از این برنامه نیز استفاده کنید. برنامه +WhatsRemoved یک نرم افزار کاربردی است که به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از قابلیت های آن فایل ها و عکس های خود و همچنین چت های خود را در واتس اپ بازگردانی کنند، طبق گفته سایت سازنده در این اپ شما می توانید به قابلیت خواندن پیام حذف شده توسط فرستنده در واتس اپ دسترسی داشته باشید.

ویژگی های این برنامه عبارتند از:

یک پنجره برای مشاهده تمام پیام های حذف
پیکربندی آسان
ذخیره یک تاریخ پیام های حذف شده
رابط کاربری آسان و زیبا
سیستم جستجو بر اساس هر فرد
الگوریتم های یادگیری دقیق تر و ساده شده است
دیدن پیام های حذف شده واتساپ با استفاده از اپلیکیشن Auto RDM
در ادامه آموزش بازیابی پیامهای حذف شده واتساپ فایل دی هستید، شما با استفاده از اپ Auto RDM توانایی مشاهده پیام های حذف شده واتساپ خواهید داشت. این برنامه علاوه بر ظاهری ساده، کار با آن نیز بسیار ساده می باشد. با این برنامه علاوه بر بازگرداندن پیام ها توانایی ذخیره کردن استاتوس و استوری دوستانتان را نیز دارید.

ویژگی های این برنامه عبارتند از:

رابط کاربری آسان
کاهش باگ های نرم افزاری
ذخیره راحت استوری ها

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *