29 مارس, 2023
آموزش گذاشتن استوری دیگران در استوری خود

آموزش گذاشتن استوری دیگران در استوری خود

چگونه استوری دیگران را استوری کنیم ؟

به اشتراک‌گذاری استوری دیگران در صفحه اینستاگرام خودتان امکان‌پذیر است. با این حال، اینستاگرام قوانینی برای این کار دارد که ممکن است دست شما را برای به اشتراک‌گذاری ببندد. در این مطلب از فایل دی نحوه اشتراک استوری دیگران در اکانت خود را آموزش می‌دهیم. با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

چگونه در استوری شات کنیم؟
اگر فردی شما را در پست خود تگ کند، اعلانی در بخش Activity دریافت خواهید کرد. در صورتی که فردی شما را در Story خود تگ کند، در دایرکت به شما پیامی از طریق آن شخص ارسال می‌شود. Instagram قابلیتی به نام mention Sharing@ دارد که به کاربر اجازه می‌دهد این استوری را به مدت ۲۴ ساعت در صفحه خود Story کند.

برای اشتراک استوری دیگران در استوری خود به دایرکتی بروید که اعلان آن برایتان آمده است. سپس روی استوری که در آن منشن شده‌اید، بزنید. گزینه Add to Your Story را که در زیر استوری است، بزنید.

می‌توانید باقی مراحل را مانند یک استوری عادی انجام دهید و روی آن متن، استیکر و… بگذارید. Send to را بزنید.

در نهایت، Your Story یا Close Friends را انتخاب کنید.

 آموزش گذاشتن استوری دیگران در استوری خود

آموزش گذاشتن استوری دیگران در استوری خود

این کار را تنها با استوری می‌توانید بکنید که در آن منشن شده‌اید. امکان بازنشر استوری یک اکانت خصوصی وجود ندارد مگر این که تنظیماتی که آن شخص برای اکانت خود اعمال کرده است، این اجازه را به شما بدهد. پس از به اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خودتان، Instagram برای آن‌ها اعلانی ارسال خواهد کرد.

نحوه به اشتراک گذاشتن استوری در استوری خودمان وقتی منشن نشده‌ایم
اشتراک گذاری استوری در استوری خود زمانی که در آن منشن نشده‌اید، تنها با نصب برنامه‌های واسط امکان‌پذیر است. اگر از خود می‌پرسید چگونه استوری دیگران را ذخیره کنیم؟ در ادامه به شما آموزش می‌دهیم.

آیدی صفحه‌ای که می‌خواهید استوری آن را به اشتراک بگذارید، کپی کنید. به سایت InstaDP بروید. سربرگ Stories را انتخاب کنید. نحوه برداشتن استوری دیگران در این سایت بسیار آسان است.

نام کاربری را وارد کنید و دکمه جستجو را بزنید. از فهرست جستجو، اکانت موردنظر را انتخاب کنید. (توجه کنید استفاده از این سرویس تنها برای اکانت های عمومی در دسترس است و برای صفحه های شخصی باید از روش بعدی استفاده کنید) در InstaDP می‌توانید تصاویر و ویدئوهایی را که در ۲۴ ساعت گذشته توسط آن اکانت به اشتراک گذاشته شده است، مشاهده کنید.

روی دکمه Download بزنید تا استوری مورد نظرتان را بتوانید ذخیره کنید. وارد اینستاگرام شوید و روی آیکون دوربین که در سمت چپ و بالای برنامه قرار دارد، بزنید.

حال برای ارسال استوری دیگران روی علامت مربع شکل در سمت پایین و چپ صفحه بزنید تا وارد گالری شوید. فایل موردنظر را انتخاب کنید. سپس اندازه آن را تنظیم کنید. بهتر است آن صفحه را منشن کنید. وقتی تنظیمات موردنظر خود را اعمال کردید، Send to را بزنید.

در نهایت، Your Story یا Close Friends را بزنید و Done را بزنید.

 

همچنین می‌توانید از استوری آن اکانت اسکرین شات بگیرید. اگر ویدئو است، با برنامه ضبط اسکرین گوشی یا سایر برنامه مرتبط در این زمینه، آن را ضبط کنید. در این حالت ساعت، باتری و… گوشی شما در عکس یا ویدئو مشخص است. در صورت تمایل می‌توانید این موارد را با برنامه‌های مخصوص ویرایش کنید.

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.