17 ژوئن, 2024

طلاق های زوج های جنجالی هالیوود

طلاق های زوج های جنجالی هالیوود

در این مطلب میخواهیم طلاق های زوج های جنجالی هالیوود را برای شما آورده ایم بعضی از ستارگان هالیوود بیش از چهار

بار تا به الان ازدواج کردند و دوباره طلاق گرفته اند

طلاق های زوج های جنجالی هالیوود

امبر هرد و جانی دپ

امبر هرد و جانی دپ  تنها به مدت ۱۵ ماه زندگی مشترکی داشتند . امبر هرد ادعا می کرد که جانی دپ او را از هر کاری محدود می کرد. او حتی سگ امبر را هم از او گرفت تا بیشتر آزارش دهد. دعوای آنها تا جایی بالا گرفت که امبر عکسی از صورت کتک خورده اش توسط جانی دپ را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

جدایی آنها یکی از بدترین اتفاقاتی بود که میان زوج های هالیوودی رخ داد به طوری که تا مدت طولانی تیتر داغ بسیاری از مجلات بود.

پس از روزها و ماه ها درگیری، در نهایت آنها یک بیانیه مشترک چاپ کردند و به این ماجرا خاتمه دادند: «اگر چه رابطه ما جنجال های زیادی داشت، اما همیشه با عشق همراه بود. ما هیچ ادعای مالی از یکدیگر نداریم. قصد هم نداشتیم از لحاظ روحی و فیزیکی به یکدیگر آسیب بزنیم اما خب اتفاقی بود که رخ داد و از این بابت متاسفیم.

ما آینده درخشانی را برای هم آرزو داریم و هزینه های طلاق را نیز به خیره اهدا می کنیم. امیدواریم که ازین پس اتفاقات بهتری برایمان بیافتد.

طلاق های زوج های جنجالی هالیوود

 آنجلینا جولی و برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیت

در سپتامبر ۲۰۱۶ سرنوشت تجربه ی تلخی را به برد پیت تحمیل کرد، با همان تلخی که وی در سال ۲۰۰۴ به آنیستون تحمیل کرده بود. در این تاریخ جولی پس از دو سال زندگی رسمی مشترک و بیش از یک دهه رابطه ی عاشقانه با برد پیت درخواست طلاق داد.

برخی رسانه ها پیت را به خیانت متهم کرده و جولی نیز وی را به استفاده از خشونت در مواجهه با پسر ۱۵ ساله شان مدوکس در طی یک پرواز متهم نمود اگر چه بعدها اف بی آی و مرکز حمایت از کودکان برد پیت را از این اتهامات مبرا دانست. پیت می گوید که جدایی این دو بخاطر زیاده روی او در نوشیدن مشروبات الکلی بوده است.

وی در ماه می ۲۰۱۷ در مصاحبه ای در این مورد چنین گفت:” به سختی به یاد می آورم روزی را که بعد از پایان کالج مشروب نخورده یا ماریجوانا مصرف نکرده باشم. همچنین متوجه می شوی که بیش از حد سیگار می کشی.

وقتی که تشکیل خانواده دادم همه چیز را متوقف کردم به غیر از مشروبات الکلی. خیلی مشروبات الکلی مصرف می کردم. در واقع به یک مشکل بزرگ تبدیل شده بود. و حالا واقعا خوشحالم که یک نیم سال است که دیگر مصرف نمی کنم”.

طلاق های زوج های جنجالی هالیوود

شارلیز ثرون و شان پن

شارلیز ثرون در سال ۲۰۱۵ با یک روش کاملاً جدید شان پن را قال گذاشت زیرا به گفته ی شان پن وی برای چند هفته غیب شده و خبری از او نبود تا این که پیام جدایی به دست پن رسید. بر اساس گفته های یک منبع نزدیک به شان پن، “شارلیز به تماس ها و پیام های او پاسخ نمی داد. او به همین سادگی رابطه اش را قطع کرده بود”.

پولدارترین زن و شوهرهای جهان

در یک مصاحبه اما شارلیز ثرون غیب شدن خود را یک داستان ساختگی مسخره توصیف کرد و گفت:” همیشه باید همه چیز هیجان انگیز شود. وقتی که از یک رابطه خارج می شود باید یک داستان مسخره یا یک درام بیخود از آن ساخته شود. و این ماجرای غیب شدن لعنتی، هنوز هم چیزی در مورد آن نمی دانم”. اما پن این ادعا را رد کرده و گفته ماجرای غیب شدن واقعیت داشته است.

 کیم کارداشیان و کریس هامفریز

کیم کارداشیان و کریس هامفریز

ازدواج کیم کارداشیان و کریس هامفریز تنها ۷۲ روز به طول انجامید. آنها در سال ۲۰۱۱، پس از برگزاری یک جشن عروسی مجلل که به طور زنده در اینترنت پخش می شد، از یکدیگر جدا شدند. هامفریز در این مورد گفت: «من همسرم را دوست دارم و زمانی که فهمیدم او می خواهد از من جدا شود، نابود شدم. من تمام تلاشم را می کنم تا این رابطه را به بهترین شکل ممکن پیش ببرم.»

عکس طلاق های زوج های جنجالی هالیوود

اگر چه زندگی مشترک آنها خیلی کوتاه بود اما طلاق شان به همین راحتی ها نبود و بسیار طول کشید، دلیلش هم اصرارهای هامفریز برای ادامه رابطه بود. او ادعا می کرد که کیم از او سو استفاده کرده تا خودش را برای مردم به نمایش بگذارد و بر شهرت اش بیافزاید.

در حال و هوای جدایی آنها، کیم با کانیه وست وارد رابطه می شود. او دلیل این امر را خاتمه دادن هر چه سریع تر به ازدواج قبلی اش اعلام کرد. در نهایت آنها در سال ۲۰۱۳ از یکدیگر جدا شدند و به تمام درگیری هایشان پایان دادند. کیم نیز پس از ازدواج با کانیه، به سرعت اولین فرزند خود را به دنیا آورد.

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: ممنوع ورود شدن سوپر مدل عربستانی | فایل دی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *