1 فوریه, 2023

شکیرا و پیکه بدترین زوج جهان

انتخاب بدترین و بهترین زوج جهان

 شکیرا و پیکه بدترین در صدر قرار گرفته اند

یک نظرسنجی در اسپانیا  صورت گرفت شکیرا، خواننده کلمبیایی و جرارد پیکه، فوتبالیست اسپانیایی به عنوان بدترین و

منزجر کننده ترین زوج انتخاب شدند.

شرکت کنندگان در این رای گیری با 73.4%  روابط این زوج را به عنوان بدترین و سطحی ترین رابطه انتخاب کردند.


زوج دوم این نظرسنجی ایگر کاسیاس، سنگربان تیم ملی اسپانیا  و سارا کاربونرو مجری و گزارشگر ورزشی اسپانیا با 11%

آرا قرار گرفتند. و پنلوپه کروز بازیگر اسپانیایی و جاویر باردام با 4.9% آرا در رده سوم بدترین زوج قرار گرفتند.

 

اما کمی درباره این زوج بخوانید.

خیلی از هواداران این دو منتظر مراسم ازدواجشان هستند اما حرفهای اخیر شکیرا نشان می دهد که خبری از مراسم ازدواج در کار نیست. خواننده کلمبیایی در مصاحبه با برنامه آمریکایی “60 دقیقه” که هر دو به بهانه حضور شکیرا به عنوان یکی از خوانندگان مسابقه سوپربول حضور یافت و در حضور پیکه صحبت هایی را انجام داد. او در این باره که چرا نمی خواهد با مدافع بارسلونا ازدواج کند، صحبت کرد.

شکیرا در این مصاحبه صحبت هایی را انجام داده که باعث شگفت زدگی پیکه شده بود و گفت:” از ازدواج می ترسم. دوست ندارم که به چشم یک همسر به من نگاه شوم بلکه ترجیح می دهم که یک نامزد باشم. ازدواج برای من همچون میوه ممنوعه است. ترجیح می دهم که به این فکر کنم که بسته به رفتارت هر اتفاقی امکان پذیر است.”

جرارد پیکه و شکیرا در سال 2010 و در حین جام جهانی آفریقای جنوبی رابطه شان را آغاز کردند. در ان زمان خواننده کلمبیایی ترانه رسمی مسابقات را خواند و در حین ضبط آن با پیکه آشنا شد. حالا این دو قریب به ده سال است که همدیگر را می شناسند.

ابنجا بخوانید : سه برابر شدن ازدواج دوم در ایران

شکیرا بزرگترین خوشبختی زندگی اش را وجود پسرش و تماشای رشد او دانسته است و میگوید وظیفه خود میداند هرچه تا کنون آموخته است به او نیز انتقال دهد. خانم خواننده مشهور به تازگی در یک مصاحبه جنجالی اعلام کرده است که همسرش به وی اجازه نمی دهد که در ویدئو کلیپ هایش از حضور مردان برای ایجاد صحنه های اغواگرانه استفاده کند.

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.