27 فوریه, 2024
دربی

دربی زودهنگام

محسن خلیلی در خصوص قرعه‌کشی لیگ برتر و مشخص شدن رقبای تیم پرسپولیس گفت: در 5 هفته اول لیگ برتر بازی‌های سخت و مشکلی برای ما رقم خورده اما برای تیمی که قهرمان است فرقی نخواهد کرد که با چه رقبایی بازی خواهد کرد. به نظرم مهمترین اتفاق این است که ما بازی افتاحیه لیگ برتر را در تهران برگزار می‌کنیم و در کنار هواداران خودمان به زمین خواهیم رفت.

وی درباره برگزاری دربی در هفته چهارم هم افزود: طبق قرعه باید در هفته چهارم دربی را برگزار کنیم و اگر اشتباه نکنم این دربی یکی از زودهنگام‌ترین دربی‌های تاریخ فوتبال ماست. این موضوع را به فال نیک می‌گیریم و هواداران ما که بی‌تاب شروع لیگ هستند می‌توانند دربی را خیلی زود تجربه کنند.

دربی

دربی

خلیلی درباره اینکه قرعه پرسپولیس سخت است تصریح کرد: به هر حال شرایط قرعه‌کشی این گونه است که همه تیم‌ها می‌توانند هم قرعه سخت داشته باشند و هم قرعه آسان. باید تیم‌ها با آمادگی کامل وارد لیگ برتر شوند چرا که همه تیم‌ها باید در لیگ برتر با هم بازی کنند. از طرف دیگر تیمی که 3 دوره قهرمان لیگ برتر شده برایش فرق ندارد که با چه تیم‌هایی بازی خواهد کرد. قرعه‌کشی لیگ برتر سختی‌ها و پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. ما 3 هفته سخت داریم و باید با استقلال، سپاهان و شهرخودرو بازی کنیم که این مسائل هم جذابیت‌های خاص خودش را دارد.

مدیر تیم پرسپولیس در مورد صحبت‌های مهدی تاج که گفته بود زمان برگزاری لیگ برتر هنوز مشخص نیست گفت: این خبر بدی بود که آقای تاج در این مراسم اعلام کرد. امیدوارم مشکلاتی که وجود دارد هر چه زودتر رفع شود تا زودتر شاهد برگزاری بازی‌ها باشیم. آقای کالدرون بی‌صبرانه منتظر شروع لیگ است و حتی از من درباره زمان این رقابت‌ها پرسید.

 

بیشتر بخوانید:

نظر علی پروین درباره دربی 86

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *