7 May, 2021

تاکسی پرنده وارد سیستم حمل و نقل ژاپن می‌شود

تاکسی پرنده وارد سیستم حمل و نقل ژاپن می‌شود

 ژاپنی‌ها قصد دارند طی دهه‌ی پیش رو تاکسی های پرنده را به سیستم حمل و نقل کشور خود اضافه کنند. وزیر بازرگانی ژاپن، هیروشیگه سکو در اظهار نظر تازه‌ای عنوان کرده است که این کشور قصد دارد با همکاری حداقل 21 شرکت تجاری، در نظر دارد خطوط تاکسی های هوایی را به جریان حمل و نقل ژاپن اضافه کند.

از مهم‌ترین نام‌هایی که می‌توان در این لیست دید می‌توان به اوبر، بوئینگ، ایرباس و خود خطوط هوایی ژاپن اشاره کرد. شرکت‌های مذکور هفته‌ی آینده قرار است قرار کاری را با یکدیگر برگزار کنند.

دولت ژاپن برای راه اندازی این سرویس حمل و نقل هوایی قرار است اقداماتی را انجام دهد. به گفته‌ی آقای سکو، دولت ژاپن عزم خودش را برای راه اندازی این پروژه جزم کرده است.

شرکت‌های سازنده تاکسی های پرنده

شرکت‌های سرشناس صنعت حمل و نقل در حال کار بر روی پروژه‌های اتومبیل پرنده خود هستند. در این میان می‌توان به کمپانی رولزرویس اشاره کرد که اعلام کرده به زودی خودروهای بالدار هستند که می‌توانند تا 90 درجه بچرهند. به اعتقاد روزلرویس، این خودرو پرنده هیبریدی قادر است به عنوان یک تاکسی پرده در صنعت حمل و نقل جهان مورد استفاده قرار گیرد.

دیگر شرکت فعال در این حوزه واهانا ایرباس است که قرار است ماه ژانویه سال آینده نخستین پرواز را با خودرو پرنده خود انجام دهد. در سمتی دیگر شرکت آلمانی ولوکوپتر نیز چندی پیش اتومبیل های پرنده خود را در شهر دبی مورد آزمایش قرار داد.

حال ژاپن نیز می‌خواهد از این فرصت پیش آمده استفاده کرده و تاکسی های پرنده را وارد جریان اصلی سیستم حمل و نقل کشور خود کند.

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: هک اطلاعات ۲ میلیون نفر از مشترکان تی‌موبایل | فایل دی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *