1 فوریه, 2023

اجی مجی سوم ابتدایی با تدریس خانم ریحانه رضایی

اجی مجی سوم ابتدایی با تدریس خانم ریحانه رضایی

هر ساله با شروع سال تحصیلی تمامی ابتدایی ها همه هم و غم شان یادگیری دقیق مطالب است تا بتوانند نوشتن و خواندن و در نهایت فراتر از آن با اطلاعات کافی به پایه های بعدی راه پیدا کنند اما امسال متاسفانه با وجود کرونا امکان شرکت حضوری دانش آموزان در کلاس بسیار کم شده و باعث می شود تا در کیفیت آموزش مشکلاتی ایجاد شود و والدین را دچار این واهمه کند که آینده فرزندشان به چه صورت خواهد بود. اما راهکار برای این مشکل چیست؟ تا انتها با من همراه باشید تا بهترین راه حل را برای شما ارائه بدهم.

چرا باید آموزش دروس پایه ابتدایی را جدی بگیریم؟

این موضوع کاملا برای همه مشخص است که برای این که یک دانش آموز بتواند در پایه های متوسطه به خوبی ظاهر شود باید دوران ابتدایی را به خوبی پشت سر گذاشته و بهتر است بگویم که زمان زیادی را برای یادگیری در آن صرف کرده باشد اما نه تنها دوران متوسطه اول و دوم بلکه حتی در دانشگاه برای این که بتوانید به خوبی ظاهر شوید باید پایه ای قوی داشته باشید که این پایه قوی مربوط به ریاضی و ادبیات و … شما می شود که در دوران ابتدایی سپری کرده اید.

مشکلات اپلیکیشن شاد

به نقل از خبرگذاری تحلیلی ایران شبکه شاد، فضایی اجتماعی طراحی شده برای آموزش آنلاین دانش آموزان در تمام پایه ها، رشته ها و مقاطع می باشد. واقعیت آن است که شبکه شاد هنوز هیچ تضمینی برای دو موضوع، ارائه نکرده است. یکی تشکیل کلاسها در ساعات معمول یک مدرسه فیزیکی است و دوم کیفیت آموزش ارائه شده به دانش آموزان. از سوی دیگر، موضوع تضمین کیفیت آموزش یعنی تضمین این که فرآیند یادگیری در آموزش مجازی از طریق سامانه شاد اتفاق می افتد، در این اپلیکیشن اجرایی نشده است. هیچ کس، از مدیر و ناظر مدرسه گرفته تا معلم دلسوز، کارشناسان ستادی آموزش و پرورش و حتی پدر ومادری که بالای سر بچه می ایستند تا او به صورت آنلاین درس بخواند نمی توانند مطمئن شوند فرآیند یادگیری در ذهن بچه ها در حال اتفاق افتادن است، چون چنین تجربه ای تاکنون انجام نشده است هم چنین در این میان اگر سوالی برای دانش آموز پیش بیاید از چه کسی باید بپرسد و چه کسی به درستی او را راهنمایی خواهد کرد؟! برای کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید به موسسه اجی مجی مراجعه کنید.

اهمیت آموزش با انیمیشن و تصویرسازی

با توجه به مشکلاتی که در بالا مطرح شد و هم چنین این که ممکن است حتی خود معلم ها هم نتوانند آنطور که باید در این برنامه خوب ظاهر شوند چون که برخی معلمان برای آموزش مجازی تسلط کافی ندارند یعنی فقط پاورپوینت‌هایی را که از کانال‌های آموزشی برداشته‌اند برای دانش‌آموزان ارسال می‌کنند و طبیعی است که دانش‌آموز یاد نمی‌گیرد؛ متأسفانه برخی دبیران بازنشسته هستند و به‌خاطر نبودن نیروی کافی در آموزش و‌ پرورش همچنان تدریس می‌کنند در این میان برخی آنها ممکن است تسلط و شناخت لازم برای آموزش مجازی نداشته باشند. با تمامی این تفاسیر ممکن است آموزش آنطور که باید و شاید برای دانش آموز مفید واقع نمی شود اما اگر دانش آموز با آموزشی روبه رو شود که در آن به وجد آمده و با علاقه به آن گوش کند بسیار می تواند در موفقیتش نقش به سزایی داشته باشد. این آموزش می تواند به صورت آموزش با انیمیشن و تصویرسازی باشد که هم یادگیری را راحت تر کند و هم بتواند دانش آموز را جذب درس کند و تا مدت ها مطالب در ذهن او بماند.

اجی مجی بهترین راهکار برای دوران کرونا

اجی مجی یک سبک آموزشی برای دانش آموزان ابتدایی می باشد؛ همه ما مطلع هستیم که یادگیری با روش های قدیمی و کلاسیک چه قدر حوصله سر بر است و به خصوص برای نسل جدید که اکثرا به تکنولوژی هایی مانند موبایل و تبلت خو گرفته اند و همواره باید به اجبار آن ها را به سمت درس برد؛ اما چه می‌شود که آموزش آن قدر شیرین و دلنشین باشد که دانش آموزی که به زور سمت درس نمی‌رفت الان با اشتیاق و ذوق فراوان بخواهد پای درس های خود بنشیند؟ اجی و مجی دو شخصیت عروسکی و خواهر و برادری هستند که در کلاس حاضر شده و دانش اموزان ان کلاس محسوب می شوند.

اجی مجی سوم ابتدایی

اجی مجی سوم ابتدایی

معرفی ریحانه رضایی معلم سوم ابتدایی

خانوم رضایی معلم جوان و خلاقی که با استفاده از الگویابی و انیمیشن یادگیری را برای دانش آموز بسیار ساده و مهیج کرده است به طوری که در کم ترین زمان مطالب به خوبی توسط دانش آموز آموزش دیده می شود بدون آن که از درس خواندن زده شود. در ادامه می توانید محصولات اجی مجی سوم ابتدایی را هم مشاهده بفرمایید که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند.

اجی مجی سوم ابتدایی با تدریس خانم ریحانه رضایی

اجی مجی سوم ابتدایی با تدریس خانم ریحانه رضایی

20 درصد از محتوای آموزشی رایگان

  • اجی و مجی برای دانش آموزان ابتدایی یک هدیه ویژه هم دارد که به شدت در یادگیری و همچنین آشنایی با تدریس های این مجموعه تاثیر دارد . اجی و مجی یک پنجم کل آموزش های هر پایه معادل 20 درصد محتوای آموزشی خود را برای دانش آموزان ابتدایی به عنوان هدیه ارائه می‌دهد. هدیه اجی مجی به مدت محدود ارائه می‌شود و برای دریافت این هدیه ارزشمند کافی است پایه تحصیلی خود را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا همکاران و مشاورین ما سریعا با شما تماس بگیرند. برای دریافت محصولات اجی مجی با تخفیف ویژه و ارتباط با مشاورین می‌توانید از طریق شماره تماس های مرکزی اجی و مجی اقدام کنید تا مشاورین ما به صورت کامل شما عزیزان را راهنمایی کنند. 021-66572046 021-66058258 021-66572045 021-66017397 در ادامه می توانید لیست قیمت محصولات اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

1 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.