2 فوریه, 2023

ابداع روش درمانی ۱۵ دقیقه‌ای برای کچل‌ها

ابداع روش درمانی ۱۵ دقیقه‌ای برای کچل‌ها

فایل دی :  به تازگی روش درمانی منحصر به فردی برای رویش مجدد مو در موش ها با موفقیت آزمایش شده و این روش امیدها برای درمان کم مویی یا کچلی در انسان ها را هم افزایش داده است.

پژوهشگران نوعی ابزار پوشیدنی ابداع کرده اند که مجهز به 900 میکرولیزر است و می تواند رویش مو را ممکن کند.

محققان می گویند تنها 15 دقیقه استفاده از این ابزار در روز کافی است تا شاهد رویش مجدد مو بر روی بدن موش ها باشیم. در جریان استفاده آزمایشی از ابزار مذکور 15 دقیقه پوشیدن آن توسط موش ها به مدت 20 روز موجب شد تا مشکل از بین رفتن موی بدن این حیوانات برطرف شود.

استفاده از این ابزار باعث می شود موی بدن سریع تر از حد استاندارد رشد کند و طول آن نیز بیشتر باشد. اشعه لیزر این دستگاه با تحریک فولیکول های مو کاری می کند که سلول های آن تقسیم شده و شروع به رشد کنند. دستگاه ابداع شده بدین منظور در مقایسه با نمونه های مشابه ارزان تر بوده و کارآیی بیشتری دارد.

محققان کره ای مرکز علوم وفناوری پیشرفته در دائه جون می گویند استفاده از این دستگاه عوارض جانبی هم ندارد و قدرت آن از دستگاه های لیزری مشابه رویش مو 1000 برابر بیشتر است. آنها می گویند بعد از تکمیل این دستگاه و استفاده از آن بر روی انسان می توان امید داشت مشکل کچلی حداقل 25 درصد از استفاده کنندگان به طور کامل برطرف شود.

درمان نقرس با داروهای واکنشی

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.