7 May, 2021

آمازون و راه‌اندازی صندوق خیریه ۲ میلیارد دلاری

فایل دی : جف بزوس مدیر عامل خرده فروشی آنلاین آمازون یک صندوق خیریه ۲ میلیارد دلاری برای کمک به خانواده‌های بی‌خانمان و افتتاح پیش دبستانی در مناطق فقیرنشین افتتاح کرده است.

بزوس که ثروتمندترین فرد جهان است با انتشار این خبر در توئیتر از افراد خواست ایده‌هایی درباره استفاده از ثروت شخصی‌اش در امور خیرخواهانه ارائه کنند.

درحال حاضر ثروت بزوس ۱۶۳ میلیارد دلار اعلام شده است. به‌هرحال صندوق «Bezos Day One» به سازمان‌های غیرانتفاعی کمک می‌کند که به خانواده‌های بی‌خانمان رسیدگی می‌کنند و همچنین منابع مالی برای ایجاد شبکه‌ای از پیش دبستانی‌های تازه و غیرانتفاعی را در مناطق کم درآمد تأمین می‌کند.

انتشار به‌روزرسانی امنیتی مایکروسافت

به تازگی مایکروسافت اعلام کرده است که نسخه به‌روزرسانی امنیتی جدیدی را برای کاربرانش منتشر کرده است تا آنها بتوانند از امنیت اطلاعات خصوصی خود اطمینان حاصل کنند.

مایکروسافت که شرکت توسعه‌دهنده نرم‌افزارهای کاربردی آفیس، مرورگر اینترنتی اینترنت اکسپلورر و مایکروسافت اج، ChakraCore، سیستم عامل ویندوز، Microsoft.Data.Odata و ASP.NET نیز محسوب می‌شود، با انتشار نسخه به‌روزرسانی امنیتی در سپتامبر ۲۰۱۸، قصد دارد ۶۱ نوع آسیب‌پذیری جدید را برطرف کند. گفتنی است که از این ۶۱ نوع آسیب‌پذیری موجود، ۱۷ نوع آن بسیار خطیر و مهم است.

تاثیر باروری ابر‌ها در کشور

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *