خانه / ورزشی / پولدارترین فوتبالیست جهان

پولدارترین فوتبالیست جهان

پولدارترین فوتبالیست جهان

هرگاه اسم پوبدارترین فوتبالیست میاد همه نگاه به سمت لیونل مسی و کریستین رونالدو  جلب می شود اما حقیقت چیز دیگری می باشد پولدارترین فوتبالیست جهان بازیکنی 19 ساله می باشد . نام این بازیکن بولیکایا بازیکن تیم لستر سیتی هست.

شناخت پولدارترین فوتبالیست جهان

علت ثروت این بازیکن این می باشد که این بازیکن برادرزاده پادشاه برونئی می باشد . ثروت این بازیکن به غیر از درآمدش از فوتبال بسیار قابل ملاحظه می باشد . او کار خودرا در تیم هاي انگلستان آغاز کرده و همین حالا برای لستر سیتی توپ میزند.بعداز آنکه تیم چلسی از موقعیت مالی او مطلع شد قراردادی 2 ساله با او منعقد کرد اما یک سال بعد «بولکیا» با قرار داد 3 ساله به لسترسیتی پیوست.

پولدارترین فوتبالیست جهان
پولدارترین فوتبالیست جهان

هزینه هاي قابل توجهی که خانواده فوتبالیست جوان لسترسیتی در طول ماه صرف می‌کنند بسیار بیشتر از تصورات است ، پدر او دریک گفت و گو گفت که گاهی دریک ماه 35 میلیون پوند صرف ماشین و ساعت و قلم هاي طلا سفید میکنم .2.300 خودروی لوکس از دارایی هاي دیگر آنهاست که «بولکیا»

پولدارترین فوتبالیست جهان

مدل هاي سفارشی از کمپانی فراری و رولس ، رویز را برای خود انتخاب کرده و به بهانه هاي مختلف خریداری کرده است.پدر بازیکن جوان لسترسیتی یک استادیوم با هزینه ي 12.5 میلیون پوندی را برای رشد ورزش افتتاح کرد.«بولکیا» دریک گفتگو کوتاه گفت از زمانی که یادم می‌آید پابه توپ بودم و پدرم همیشه به من می‌گفت که برای رسیدن به هدفم هر هزینه اي را می پذیرد.

درباره ی fileday

ما در فایل دی جدیدترین آموزش ها را برای شما فراهم نموده ایم

همچنین ببینید

دربی

دربی زودهنگام

محسن خلیلی در خصوص قرعه‌کشی لیگ برتر و مشخص شدن رقبای تیم پرسپولیس گفت: در …

سخنان مترجم برانکو در روز قهرمانی پرسپولیس

سخنان مترجم برانکو در روز قهرمانی پرسپولیس مترجم برانکو ایوانکوویچ می‌گوید لفظی که در صحبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *